Nabídka práce

Brigádník (vhodné pro studenty)
Tanečnice a tanečník

Pracovní náplň:
Hledáme kolegy-brigádníky na dohodu o provedení práce pro roznos nápojů v prostorách klubu, obsluhu šatny a jiné doprovodné práce k zajištění chodu klubu při hudebních a jiných klubových společenských akcích s nástupem možným ihned.

Požadavky:
Spolehlivost, příjemné vystupování, časová flexibilita.

Nabízíme:
Práci v atraktivním prostředí, pitný režim během pracovní doby, přátelský kolektiv, ve kterém se snažíme vycházet si vzájemně vstříc, táhnout za jeden provaz a vytvářet příjemné pracovní prostředí.

Milujete tanec, navštěvujete často hudební kluby, kde své taneční schopnosti předvádíte na parketu ostatním až do rána? Pokud ano, možná právě Vás hledáme do našeho tanečního týmu, ve kterém si nejen pořádně zatančíte, ale ještě za to dostanete zaplaceno.

Požadavky:
Věk 16 let, dobré taneční a pohybové schopnosti, časová flexibilita.

Nabízíme:
Práci na dohodu v atraktivním prostředí, pitný režim během pracovní doby, přátelský kolektiv.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis s fotografií na: restaurant@denoche.cz, každému uchazeči se ozveme s vyjádřením.

Kontaktní osoba: Jiří Špás – manažer provozu, +420 773 467 672