Facebook DenocheYouTube DenocheInstagram Denoche

V současné době hledáme kolegy na tyto pracovní pozice

Hlavní barman/ka, barman/ka, brigádníky, tanečnice, tanečníky,

Do převážně nočního provozu hudebního klubu Denoche v centru Hradce Králové hledáme barmany na hlavní pracovní poměr, dále pak brigádníky, tanečnice, tanečníky a pomocný personál na dohodu o provedení práce. Všechny pozice s nástupem možným ihned.

Hlavní barman/ka

Pracovní náplň:

spolupráce s vedoucím provozu, pravidelné inventury zboží, manipulace s penězi, obsluha baru, hostů, výroba míchaných nápojů, zodpovědnost za svěřené věci, práce s registrační pokladnou

Požadavky:

schopnost vést kolektiv, trestní bezúhonnost,  minimálně 3 roky praxe, samostatnost, spolehlivost, kreativita

Řadový barman/ka

manipulace s penězi, výroba míchaných nápojů, obsluha baru, zodpovědnost za svěřené věci, práce s registrační pokladnou

Požadavky:

trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, práce s registrační pokladnou

Na výše uvedené pozice nabízíme:

hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihnedmotivující mzdové ohodnocení (fixní mzda + prémie), zajištěný pitný režim během pracovní doby, firemní benefity, zaměstnání dobře dostupné MHD v blízkém centru města Hradec Králové, přátelský kolektiv, ve kterém se snažíme vycházet si vzájemně vstříc, táhnout za jeden provaz a vytvářet příjemné pracovní prostředí

Brigádníky /vhodné pro studenty/

Hledáme kolegy-brigádníky na dohodu o provedení práce pro roznos nápojů v prostorách klubu, obsluhu šatny a jiné doprovodné práce k zajištění chodu klubu při hudebních a jiných klubových společenských akcích s nástupem možným ihned.

Požadavky:

spolehlivost, příjemné vystupování, časovou flexibiltu

Nabízíme:

práci v atraktivním prostředí, pitný režim během pracovní doby, přátelský kolektiv, ve kterém se snažíme vycházet si vzájemně vstříc, táhnout za jeden provaz a vytvářet příjemné pracovní prostředí

Tanečnice a tanečníky

Milujete tanec, navštěvujete často hudební kluby, kde své taneční schopnosti předvádíte na parketu ostatním až do rána? Pokud ano, možná právě vás hledáme do našeho tanečního týmu, v kterém si nejen pořádně zatančíte, ale ještě za to dostanete zaplaceno.

Požadavky:

věk 16 let, dobré taneční a pohybové schopnosti, časová flexibilita

Nabízíme:

práci na dohodu v atraktivním prostředí, pitný režim během pracovní doby, přátelský kolektiv

ZÁJEMCI O VŠECHNY UVEDENÉ PRACOVNÍ POZICE, POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOIS S FOTOGRAFIÍ NA NÍŽE UVEDENOU EMAIL ADRESU, každému uchazeči se ozveme, a to i v případě negativního sdělení.

restaurant@denoche.cz, Jaroslav Brožek / manažer provozu, tel.: +420 607 507 850

Kontakty

+420 603 810 756
info@denoche.cz

Otevírací doba

Otevřeno vždy v den konání akce
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz